Just Bomb Gym Running Team

Just Bomb Gym Running Team je náš běžecký tým! Je složený z lidí, kteří milují běh, rádi na sobě pracují a jsou s námi v úzkém kontaktu.

Chceš se stát také součástí teamu? Klidně můžeš. V našem týmu může být kdokoliv, kdo má chuť na sobě pracovat. Stačí nám napsat, že máš chuť stát se součástí naší komunity a týmu. Následně si spolu zajdeme zaběhat a zjistíme o sobě více. Uděláme test tvé běžecké zdatnosti, pomůžeme ti nastavit plán a pak spolu budeme měsíc v kontaktu. Pokud prokážeš vůli se zlepšovat, rádi tě přivítáme v týmu. Nic víc, nic míň. Členství si musíš zasloužit. Ale nemusíš se bát, bereme všechny výkonnostní stupně :) Protože běh je radost, terapie a skvělá věc!

A co ti členství přinese?

  • slevu 10% na všechny produkty a také část služeb gymu (sleva se nevztahuje na skupinové lekce a osobní tréninky)
  • společně organizované výběhy, ať už v okolí Opavy (Hradec,Raduň) tak také kousek dál (Jeseníky, Beskydy)
  • společná účast na závodech, budeš-li chtít (levnější startovné, společná cesta, zábava...) 
  • uzavřená skupina na facebooku
  • messenger skupina pro organizaci atd.
  • na zakázku dělaný speciální běžecký dres týmu za nákupní cenu + pozávodní funkční triko
  • podporu týmu a trenéra při snahách o zlepšení se
  • přednostní možnost účasti v připravovaných programech gymu pro běžce

68491581_1743492095795425_7059537422589100032_n

 

 

Členové:

 

Trenér Kuba

kuba 

Běhu se věnuji od cca 31 let a neustále pracuji na tom, abych se zlepšoval. Baví mě to, pomáhá vyčistit hlavu a užívám si to. Díky běhu jsem zhubl a zlepšil kondici. Mám za sebou rozličné závody od krátkých závodů až po ultra. Zatím nejdelší Hostýnská Osma 2019 73km. Z mých úspěchů jsem rád za 2.místo v age group na Breda City Trail 10km. 

(foto zdroj: Hostýnská osma)

 

Dálkař Michal

michal

Michal běhá už hodně dlouho. Raduň a jeho okolí má proběháné horem, dolem. Má obrovský přehled o všemožných trasách, nabušené kvadráky a super povahu. Vždy rád pomůže a poradí. Pravidelně nám plánuje delší běhy a trasy. Do kopců mu stačí jen málokdo. Vyžívá se v nočním běhání a pravidelně běhá ultra maratony 100 a více km.

(foto zdroj: Hostýnská osma)

 

Rakeťák  Roman

roman

Roman již taky běhá hezkých pár let. Jeho fyzická kondice a hlavně VO2 max jsou výborné. Jen zřídka kdy se ho podaří zachytit na fotce při běhu nerozmazaného, díky obrovské rychlosti, kterou disponuje :) Roman má rovněž velký přehled o běžeckých trasách a vždy si s ním člověk parádně zaběhá. Běhá prakticky všechny vzdálenosti a nezalekne se ani ultra. Slíbil jsem mu, že ho jednou na závodě předběhnu, takže je i mou motivací v běhu se zrychlovat!

(foto zdroj: Hostýnská osma)

 

Vytrvalec Marek

marek

Marek už má taky něco odběháno a je vidět, že běh ho baví stejně jako nás ostatní v týmu. I když má co zlepšovat tak se nezalekne výzev jako je LH24 (24 hodin běhu na Lysou horu nahoru a dolů) ani ultra B7. Je to aktivní běžec a závodník, který nebude chybět na žádné akci. 

 

Nezlomný David

david

Davida jsem poznal při běhání a vždy to stálo za to. I když ho občas něco potrápí jako kotník, holeň atd, nikdy se na běhání nevykašlal a vždy znova vyběhl. Nebojí se kratších tras ani ultra maratonů! Je to prostě všestranný běžec, který vždy rád naběhá nějaké ty výškové metry navíc. Co se běžeckých tras týká, taky jich dost zná, takže se s ním nudit nebudeme :) 

 

Bombarďák Dalin

dalin

Ać se to nezdá, tenhle týpek už toho má něco za sebou. Ale jak se říká, starej se o sebe a tělo ti to vrátí. Na svůj věk má formu a kondici, kterou mu může závidět kdejaký 20tiletý. Dalin mimo to, že je frontman kapely LDGC, také pravidelně cvičí u nás v gymu a to minimálně 3x týdně. Důkazem jsou super výsledky v závodech jako je Gladiator race, Heroes race, Silesia atd. Dalin zvládne tvrdší trénink i tempový běh. Můžeš s ním také poměřit síly při různých challenges v  gymu. Prostě jede bomby!

 

OCR David

69854101_2469796833089494_1411803226763689984_n

David se do týmu přidává také jako trenér v našem gymu. Bude se ubírat cestou překážkových běhů OCR. Něco už naběháno má a ze závodů má už za sebou dokonce i MČR v OCR. Je nadšený a ambiciózní a takové lidi u nás potřebujeme. Nudit se s ním rozhodně nebude jak na tréninku, kde pro Vás chystám OCR zónu tak i v závodech, kde zase bude bojovat o přední příčky :) Vice o Davidovi také zde.