Vážení profi váhou

V našem gymu máme váhu značky Tanita, která je schopná změřit procento tělesného tuku, kostní hmotu, svalovou hmotu, celkovou tělesnou tekutinu ale i viscelární tuk (tuk v oblasti břicha.) A to vše s přesností na 0,1 kg a 0,1 %.

 

Využij tuto šanci zjistit, jak na tom jsi. 

Stačí si domluvit termín vážení na info@justbomb.cz , Facebook stránce Just Bomb Gym OPAVA nebo po osobní domluvě v gymu.

Kód: 306
250 Kč –70 % 75 Kč
Kategorie: Služby gymu
weight loss 2036966 1280
250 Kč –70 %

Podrobnější popis funkcí 

 

1. Podíl svalové hmoty v těle - tato funkce Vám ukáže hmotnost příčně pruhovaných i hladkých svalů v těle a vody, v nich obsažené

 

2. Hmotnosti kostí - množství kalcia a ostatních minerálů 

 

3. Viscerální tuk - tuk v břišní dutině, který obklopuje vnitřní orgány. Výzkumy prokazují, že ačkoliv Vaše hmotnost a % tělesného tuku zůstává stejné, s přibývajícím věkem se ukládání tuku mění a tuk se čím dál víc ukládá v oblastí břicha, obvzl᚝ť u žen v menopauze. Zjištění množství viscerálního tuku a jeho případné snížení a udržování na přípustné hodnotě, pomůže snížit riziko nemocí - srdečních chorob, vysokého krevního tlaku atd.

 

4. Denní příjem kalorií - součet kalorií pro základní metabolismus a kaloriemi potřebnými pro metabolismus spojeným s fyzickou aktivitou během dne

 

5. Určení metabolického věku - toto číslo je odrazem věku, na který se Vaše tělo cítí vzhledem k Vaší kondici. Metabolický věk se může výrazně lišit oproti Vašemu skutečnému věku.