Program zhubni! Individuál

 
1 Kč
   
Kód produktu 300
Kategorie Služby gymu
 

Konec marným pokusům o zhubnutí. Sám jsem si tím prošel a vím co to obnáší. Zhubnul jsem přes 25 kg a cítím se teď mnohem lépe. Můžeš i ty!

Pokud tě už nebaví být stále unavený/á, bez kondice a bez elánu, chce to plán jak z toho ven a ten ti teď nabízím.

Tato služba je komplexní nástroj, který ti pomůže konečně zhubnout! 

Konkrétně služba obsahuje:

  • informační schůzku, kde nastavíme cíle, promluvíme si o možnostech a vysvětlíme si kdy je možno očekávat výsledky a jaké
  • vstupní měření a vážení - používáme váhu Tanita, která měří krom váhy i svalovou a tukovou hmotu atd.
  • společně nastavíme cíle a kontrolní mechanismus
  • volný vstup do fitka na open gym
  • 3 x týdně osobní trénink, který bude nastaven dle dohody a hlavně cílů, jen ty a trenér (celkem 12 tréninků za období 1 měsíce)
  • jídelníček (budeš vědět co a kdy jíst, budeš mít možnost výběru jídla a vše bude nastaveno podle tvých osobních potřeb, suroviny na jídle umím také zajistit) - volitelné
  • suplementace (doplňky stravy, které ti pomohou dosažení cíle. Nevybírám zbytečnosti, ale pouze fungující věci - zda je použiješ je pouze na tobě)
  • výsledky!

Služba je vždy na 1 měsíc. V případě, že během této doby nebude moct klient například ze zdravotních důvodů pokračovat a bude nutné přerušit, tak se po dohodě posune její využití. 

Co můžete očekávat?

Za tuto dobu se dá zdravě zhubnout okolo 3-5 kg (může se lišit u každého jedince, kdy ovlivňující faktory mohou být poctivost při docházce na tréninky, přidání pohybu, dodržování jídelníčku, ale i dispozice)

Pokud ti přijde váhový úbytek málo, prosím uvědom si, jak dlouho si daná kila navíc nabíral/a. Nikdo střízlivě uvažující nemůže čekat, že je shodí za měsíc. Nenabízím zázračné pilule a přístroje se kterými nemusíš nic dělat, protože to prostě nefunguje a je to vyhazování peněz. Nabízím možnost jak změnit své návyky, zlepšit své zdraví a konečně udržitelně zhubnout. Počítej s tím, že se to bude někdy dřina, že se budeš muset omezovat, ale bude to fungovat pokud to opravdu budeš chtít.. Je to o tobě!

Sám jsem si hubnutím prošel, vím jaké to je a co je k tomu potřeba a proto jsem sestavil tuto službu, která ti pomůže úspěšně zhubnout a zahrnuje vše co je k tomu potřeba. Navíc se na mne můžeš kdykoliv spolehnout jako na svého pomocníka na této cestě. Protože tvůj úspěch je i můj úspěch.

Možnost přispění pojišťovnou - pojišťovny přispívají na pohybové aktivity. Informuj se u té své kolik ti přispěje.

Službu poskytuje trenér Kuba, cena se nastavuje individuálně na základě délky spolupráce a doplňkových služeb a pro její objednání prosím napiš email na info@justbomb.cz nebo volej 724 569 954. Objednávka je nezávazná a na všem se teprve domluvíme na první schůzce.