Trenér David

David_1

 

Ahoj jsem David, od malička jsem hrával fotbal za TJ sokol Holasovice, měl jsem rád veškeré kolektivní sporty jako většina dětí v mém ročníku, v 8 třídě základní školy jsem se stal sportovcem školy. Na střední škole jsem chodil do posilovny a dále se věnoval fotbalu,hokeji atd. potom přišel můj sportovní útlum,kdy jsem si pár sezon vyzkoušel hobby autocross a takový jiný než sportovní život :) Dále přišla rodina, stavba domu a dost jsem přibral na váze což mi začalo vadit,bolely mě záda atd. když jsem jedno ráno viděl na váze 91 kg, přišla ta nejlepší myšlenka a to začít po delší době se sportem. Začal jsem znovu tedy běhat v květnu 2018 , změnil jsem své stravovací návyky a během 2 měsíců shodil 7 kg a samozřejmě to chtělo zpevnit postavu tak jsem začal cvičit s partou STG Opava. Poctivě 2 tréninky týdně kondicně silové a 3x týdně běh. A takhle jsem se dostal ke své nynější lásce :) OCR - extrémní překážkové závody (Heroes race, Spartan atd.) Všechny závody  které jsem si tuto sezónu zaběhl byly krásné ale nejlepší zážitek MČR v OCR v Harrachově 24.8.2019.  Dnes vážím 73 kg a tuky jsou přeměněny ve svaly a se svým životem jsem spokojen.

Zareagoval jsem na poptávku a vydávám se na cestu trenéra v Just Bomb Gym Opava. 

 

Pokud si chceš zlepšit kondici, připravit se na novou sezonu, jakékoliv závody nebo prostě jen shodit pár kil a vytvarovat postavu tak budu rád když se ozveš :)

Tréninky přizpůsobíme tvým požadavkům, sportu který děláš a tvým aktuálním fyzickým možnostem.

Každopádně se chci nadále věnovat závodům OCR a proto budu dělat skupinové a osobní lekce se zaměřením na tyto závody v OCR a Cross zóně Just Bomb Gym. 

Přijď si semnou zacvičit, těším se David